Як стати IT рекрутером? Варіанти входу в професію INDIGO Tech Recruiters

Ефективність роботи на цій посаді значною мірою залежить від навичок міжособистісного спілкування, організації та здатності залучати найкращі таланти. Особи з глибоким розумінням потреб компанії та спеціалізованим розумінням технічних позицій, як правило, досить успішні на посаді Tech рекрутера. Більшість ІТ рекрутерів проведуть коротку телефонну співбесіду, а потім призначать технічну оцінку, щоб побачити, чи дійсно кандидат може зробити все, що вказано в його резюме. Цим і займаються окремі HR-фахівці компанії. Вони займаються побудовою системи мотивації, оцінкою персоналу, розвитком як професійних, так і особистісних якостей людей і багатьом іншим. Насправді функціонал HR-менеджера у великій компанії настільки широкий, що якщо описати його повністю, вийде невелика книга.

  • Просто знайти контакт класного фахівця — це навіть не половина успіху.
  • Крім цього, щоб розуміти специфіку IT професій, рекрутеру необхідно бути технічно підкованим і розумітися на термінології.
  • Схожа — коли мова йде про вхід у професію, відмінна — коли про все решта.
  • Я непідходящий контекст, безграмотні рекрутери та кандидати-хейтери.
  • І, нарешті, хотілося б додати, що найбільш важлива якість як HR-фахівця, так і рекрутера — це любов до людей.

Можна сказати, що рекрутер — амбасадор бренду роботодавця, тому він має відповідати цінностям та місії компанії. ІТ рекрутери не тільки допомагають полегшити процес найму, заощаджуючи ваш час і гроші, вони також допомагають знайти потрібних талантів, які дійсно будуть виконувати роботу. А саме — знаходити для них ідеальне робоче https://wizardsdev.com/ місце, де вони будуть щасливі та зможуть максимально себе реалізувати. І що важливо — де зможуть отримати новий досвід. Робота з людьми часто «дарує» несподівані моменти і рекрутер повинен залишатися в «холодному розумі», а також вміти виходити зі стресових ситуацій. На мою думку, завжди необхідно залишатися професіоналом.

Як стати IT-рекрутером? Вриваємося у світ IT-професій

При тому що по факту це ж мінімум, який треба робити, щоб заробити нормальну репутацію та пришвидшити закриття вакансій. Для себе пояснюю тим, що в рекрутинг, нажаль, низький поріг входу і багато хто доволі розслаблений. Згоден з вами, що обставини ринку змушують кандидатів давати бажану відповідь замість чесної. І тут як на мене все починається з роботодавців і ічар процесів.

Я би рекомендувала вчитися одразу на практиці. Брати собі невеликі фріланс-замовлення, та пізнавати сферу «руками». У свій час я навчалась на курсах по HR&Recruiting «ITHunt» у Харкові.

Хто такий IT-рекрутер

Такий фахівець за натурою, скоріше, аналітик — терплячий і технічно підкований. Він визначає канали пошуку під кожну позицію, аналізує їх ефективність, автоматизує й оптимізує процес сорсингу, застосовуючи різні технічні інструменти. У вас все вийде навіть без спеціальних знань – просто приділяйте більше уваги практиці та читайте додаткову літературу. В іншому допоможуть практикуючі експерти, які супроводжуватимуть вас протягом усього курсу. Рекрутер — це перша людина в компанії, з яким знайомиться новий співробітник.

І знову ж таки, я б ще розумів як би це робили ноу-нейм компанії, а так це ж роблять в тому числі й топові українські компанії. Не знаю хто із кандидатів ігнорує — Linkedin — сайт № 1 у світі для пошуку роботи серед айтішників, і не оновлює там про себе інформацію. Принаймні для тих кандидатів, хто шукає роботу. Ну і якщо ви хочете переманити навіть тих, хто не шукає роботу, то все одно профіль потрібно перечитувати.

Він збирає і аналізує інформацію про плани компанії, враховує плинність і на основі отриманої інформації прогнозує потребу в людях. Можна також піти на курси з IT-рекрутингу. Але людині без досвіду складно оцінити навчальну програму таких курсів і користь, яку вони принесуть. Разом з експертами Genesis, компанії-співзасновника продуктових IT-бізнесів, склали ґайд професією IT-рекрутера. Чим займається такий фахівець, скільки заробляє, які навички для нього важливі та як освоїти професію — читайте в статті.

IT-рекрутинг з нуля

Часто зустрічаються вакансії «Sourcer» («сорсер») – це спеціаліст, який відповідає за пошук кандидатів та первинний контакт з ними, наповнення воронки рекрутингу. У цей період рекрутер зустрічається з першими «порціями» незнайомих технічних термінів в резюме і описах вакансій. Однак, через те, що основний фокус уваги спрямований на базову IT-лексику і адаптацію, освоєння технічної лексики обмежується запам’ятовуванням нових слів. При цьому, вимова технічних термінів може даватися складно, а їх написання – майже непосильно. Перш за все, ІТ рекрутери повинні бути в курсі останніх галузевих тенденцій.

Вміло проводити співбесіди та закривати вакансії. Ще прибиральницю забули згадати, ну і вахтера-сторожа-охраніка. Можете використовувати круті рекрутинг-фішки при співбесіді. Є така крута професія – спеціаліст з підбору персоналу для IT-компаній.

Хто такий Tech рекрутер і як ним стати

На вказану адресу надіслано листа для підтвердження підписки. Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Відгуки на ДОУ об’єктивні, коли ви бачите активність автора й розумієте, що автор відгуку цінує свою репутацію. Враховуючи ваш одрук вірю що писали особисто. А потім реєструються на різних платформах, не вказуючи справжнє ім’я.

Одночасно рекрутер повинен пам’ятати про ефективність, в тому числі про cost per hire. Тобто, у скільки обходиться найм однієї людини. Потрібно вміти аналізувати ефективність каналів пошуку, воронку кандидатів, на якому етапі вони відпадають і, головне, робити з цього правильні висновки. Це тільки частина цифр, з якими потрібно працювати рекрутеру. Це можуть бути позиції в рекрутингових агентствах або ж одинарні фріланс-контракти, які пропонують великі компанії.

Він повинен стежити за рівнем лояльності співробітників, їхнім розвитком в рамках компанії. Потрібно розуміти особливості та тренди IT-індустрії, щоб створювати комфортні умови для співробітників та гнати геть їхні думки про перехід в іншу компанію. Багато людей хоча б раз чули, що в напрямку QA низький поріг входу в професію.

«Ми повинні бути at the heart of events». Хто такий IT Recruiter: огляд професії зсередини

ІТ-рекрутер – це спеціаліст, який знаходить крутих затребуваних IT-кандидатів. Він добре знає, як скласти вакансію, де і як шукати фахівців, як спілкуватися з ними однією мовою. Практичний курс для тих, хто хоче опанувати нову професію, нові навички та технології підбору IT-фахівців, стати крутим IT-рекрутером. Ми використовуємо файли cookie для забезпечення безпеки введення даних на сайті, їх збереження, збору статистики, оптимізації роботи сайту та надання контенту.

З Вами спілкується викладач, показує матеріали заняття (відео, перентації тощо), дублюючи свій екран покроково демонструє будь-які свої дії. Протягом усього курсу ведеться рейтинг успішності. Студенти можуть відстежувати та аналізувати свій рівень.

Практика складає 70% та проходить на робочих проектах. Даємо не лише теоретичні знання, ми випускаємо затребуваних висококваліфікованих спеціалістів. • Як оцінити навички ІТ-фахівця без спеціальної освіти?

Хто такий IT-рекрутер

Для її підтримки необхідна постійна практика. Або в прямому сенсі – кодити, або в переносному – підтримувати знання в актуальному стані, не перестаючи нарощувати свою технічну «міць». Для роботи в IT-сфері необхідно розбиратися в предметній області. Бізнес-аналітик повинен розуміти замовника і дохідливо пояснювати його вимоги розробникам.

Що таке IT-рекрутинг і навіщо він потрібен

Негативного ставлення по відношенню до вас в такому разі різко по-убавиться. Рекрутер, усупереч поширеному стереотипу, не має будь-що продати вакансію. Скоріше йдеться про гнучкість, можливість зіставляти цілі й інтереси компанії із вміннями і бажаннями кандидата.

В мої обов’язки також входить знаходити/генерувати нові канали пошуку, це дуже важливо, особливо для такої творчої сфери як GameDev. Пошук починається зі звичайного сорсингу, оцінки профілів кандидатів на різних вакансія Talent Acquisition Specialist Technical Recruiter порталах. Далі працюємо над «холодними листами» (це дуже важливий процес, адже саме з цього листа кандидат почне знайомство з компанією). Якщо дати коротке визначення, рекрутинг — це найм спеціалістів.

ДЕННИЙ ІНТЕНСИВНИЙ КУРС

Починала свій шлях чотири роки тому в рекрутинг-агентстві, звідки перейшла в продуктовий рекрутмент в Genesis. Є можливість навчатись у денний та вечірній час, а також пройти онлайн навчання. Більшість IT-професій з високими ставками вимагають технічного складу розуму. Потрібно розуміти логіку коду, знати кілька мов програмування і весь час розвиватися. Чи реально стати фахівцем з IT-сфери, якщо ви далеко не технар? Експерти з IT Education Academy розповіли Work.ua про 7 айтішних професій для гуманітаріїв.

Знання, вміння та навички, які опанує студент по закінченню курсу iT рекрутинг+HR

Почнемо з того, як влаштована IT-сфера та яку стратегічну роль відіграє IT-рекрутер у бізнесі. Ви зрозумієте, які навички повинні бути в мідла, а яких достатньо для джуна. Навчитеся говорити з айтішниками однією мовою, щоби не гуглити відмінність Java від Python під час співбесіди. Сподобалося те, що інформації було багато і все по справі, без води. Викладачі – професіонали, пояснюють доступно, з прикладами. Аудиторія зручна, заняття нічого не заважає.

Ми з перших відео розповідаємо про особливості та відмінності IT-сфери від інших напрямків HR. Тут важливо говорити з кандидатами та персоналом особливою мовою. На курсі ви дізнаєтеся, як спілкуватися із програмістами, як до них краще підходити, які нюанси варто врахувати. Зможете розбиратися в технологіях, термінах та жаргоні. Таня – засновник Values Value, рекрутингової компанії, експерт в наймі геймдев фахівців.

发布于: 浏览:33 次

还没有评论

欢迎参与到我们的技术讨论,问题和分享都可以。

此站点使用Akismet来减少垃圾评论。了解我们如何处理您的评论数据